Third Grade Muffin Sales

Every Friday during snack the Third Grade is selling delicious homemade muffins for $1.00 each to benefit their spring farm field trip.  Each week is a different healthy and delicious flavor, and gluten free options are usually available. All children in the school are welcome to buy a muffin for their snack.

This entry was posted in News, Third Grade and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.